O nás

Po více jak 20 letech výroby a prodeje šperků na dobových jarmarcích, festivalech a řemeslných trzích otevíráme další službu a tou je náš nový e-shop.

Můžeme vám nabídnout individuální přístup. Díky široké nabídce materiálů a komponentů můžeme uspokojit vaše osobní požadavky. Proto se nebojte sdělit své představy do poznámek objednávky, telefonicky či e-mailem, vždy se budeme snažit vyjít vám vstříc. Další možností je individuální výroba šperku na míru se specifickými požadavky, které přesahují aktuální nabídku e-shopu (např. výběr z mnoha druhů minerálů, pestré barevnosti, různé velikosti atd.). Na takové zakázce se vždy domluvíme telefonem či mailem.

Tímto počinem ovšem nepřestáváme jezdit "živě" na akce, kde také předvádíme část řemesla (nejčastěji drátování), i když možnosti během korony jsou omezené. Na příležitost sejít se osobně se velmi těšíme. V sekci KDE NÁS NAJDETE budeme průběžně doplňovat aktuální akce, kde bude příležitost osobního setkání. Za zmínku stojí také sekce NAŠE OBLÍBENÁ MÍSTA, kam pravidelně jezdíme každý rok a kde Vás čeká pestrý program a skvělá zábava, často v nádherné přírodě. Proto doporučujeme zvednout kotvy a vyrazit na výlet.

Na viděnou se těší

Míra a Petra