Svátek sv. Valentýna

Blíží se den svatého. Valentýna, který je v našich končinách čím dál víc populárnější, a proto si jej připomínáme.

Kdy se Valentýn slaví?

Tradičně se den zamilovaných slaví 14. února. V roce 2022 tedy Valentýn připadá na pondělí.

Hezké Valentýnské tradice

Všechny asi jako první napadne darování nějakých dárků, ale Valentýn se dá pojmout i jinak. Milé je psaní valentýnských přáníček, které si můžete sami doma vyrobit. Je to určitě více osobní než jen zakoupená pohlednice a tahle maličkost v sobě ponese kousek Vás. 

A pokud se 14. února vydaří počasí, určitě si na společnou procházku nezapomeňte vzít visací zámek s klíčkem. Svůj vlastní zámeček lásky si potom můžete uzamknout kdekoliv Vás napadne. Zámek si můžete i vlastnoručně vyzdobit a strávit tak čas DIY aktivitou.

A v nádechu DIY tvoření pokračujeme – přesuneme se ale do kuchyně. Co takhle si upéct valentýnské perníčky nebo sušenky? Obdarovat jimi potom můžete nejen svou polovičku, ale i přátele a své blízké.

Tip: Pokud chcete, aby vaše sušenky byly originální, nebojte se do těsta přidat jedlé barvivo. To potom můžete použít i na náplň nebo polevu. Multibarevné sušenky zaujmou opravdu každého. Jaké barvy zvolíte, to už je na vás. :)

Hledáte ten správný dárek na valentýna? 

Pokud se rozhodnete překvapit své drahé polovičky drobným dárkem, máme pro Vás pár tipů, které jistě potěší.

Jemný prstýnek ve tvaru srdíčka – je vyrobený z kvalitní chirurgické nerez oceli, vydrží tedy opravdu všechno. Drobnost, která potěší každou dámu či slečnu.

Decentní řetízek lásky – pokud dáváte přednost přívěskům, doporučujeme jeden z jemných řetízků s originálním přívěškem. Vybrat si můžete s mnoha variant, tak která to bude? Zaujalo Vás více srdíčko, nebo spíš symbol nekonečno

Otevírací náramek se srdíčkem – hledáte dárek, který je praktický a zároveň krásný na pohled? Právě jste ho našli. Je to náramek z nerez oceli na jednoduché zapínaní. Náramek je velmi elegantní a využít ho můžete k mnoha příležitostem. Na zápěstí krásně sedí a díky kvalitnímu materiálu s ním budete dělat parádu mnoho let. 

Dárek na poslední chvíli? Garantujeme dodání včas!